15

W imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Niebylcu zapraszam druhny  i druhów  OSP w Niebylcu oraz gości honorowych na walne zebranie sprawozdawcze za rok 2017. Zebranie odbędzie się w dniu 27 stycznia 2018 roku o godz 17:00 w restauracji Ralpol w Żyznowie( stacja cpn ) . Ze względu na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie.Obowiązuje mundur galowy.Zapewniony jest transport.Autokar zostanie podstawiony obok remizy w Niebylcu o godz 16:30.Serdecznie zapraszam.

wq

 

INFORMACJA

Po zakończeniu zebrania planowana jest zabawa taneczna.Jest możliwość wzięcia udziału w zabawie osób nie będących członkami jednostki.Chęć uczestnictwa w zabawie należy zgłaszać telefonicznie do dnia 12 stycznia 2018 roku u Prezesa Jednostki druha Rafała Kołodzieja pod numerem telefonu 602446546. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy.