W dniu 10 lutego 2020 roku w godzinach porannych na drodze krajowej Dk 19 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Niebylec na Podkarpaciu . W zdarzeniu brały udział dwa samochody dostawczy bus i ciężarowy . Kierujący samochodem dostawczym zatrzymując się przed przejściem dla pieszych celem umożliwienia przejścia pieszemu na drugą stronę ulicy  został uderzony w tył pojazdu przez  samochód ciężarowy TIR.  Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratownicze zastęp GCBA MAN OSP Niebylec , PSP Strzyżów oraz Zespół Ratownictwa Medycznego Strzyżów. Strażacy zabezpieczyli teren , wprowadzili ruch wahadłowy. Na miejscu zdarzenia ucierpiał kierowca busa i pasażer. Pieszemu nic się nie stało.  Osobom poszkodowanym ratownicy udzielili pierwszej pomocy przed medycznej i wsparcia psychicznego po czym poszkodowani zostali  przewiezieni  do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

bn