W dniu 25 02 2020 roku około godziny 7 rano zastęp GCBA Man OSP Niebylec został zadysponowany do pożaru w zakładzie stolarskim na terenie Insatal w Czudcu. Po dojeździe na miejsce działania prowadziły już  zastępy GBA, GCBA, SHD-25, SLRr z JRG Strzyżów, Ochotnicza Straż Pożarna w WyżnemOSP KSRG Pstrągowa. Okazało się że na terenie fabryki zapaliły się odpady drzewne składowane w silosie  w wyniku czego nastąpiło zadymienie całego obiektu i pomieszczeń produkcyjnych.Dzieki sprawnej akcji pożar został szybko opanowany. Ratownicy zajęli się oddymianiem hali produkcyjnej z zastosowaniem wentylatora oddymiającego oraz sprawdzili pomieszczenia celem wykluczenia innego źródła ognia czy też obecności osób poszkodowanych. Działania te wykonywali strażacy w aparatach ODO, Po zakończeniu działań jednostki wróciły do koszar.