Do zdarzenia drogowego doszło w dniu 30 stycznia 2020 roku w godzinach wieczornych na drodze  w miejscowości Gwoździanka w gminie Niebylec na Podkarpaciu. Kierujący samochodem osobowym Bmv jadąc w kierunku Strzyżowa na śliskiej nawierzchni drogi  w wyniku poślizgu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stojące na poboczu Audi. W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba. Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe : GBA, GCBA z JRG Strzyżów, KSRG OSP Niebylec, OSP Gwoździanka , ZRM oraz Policję.   Po przybyciu na miejsce ratownicy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej , wsparcia psychicznego , zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem dla pojazdów poruszających się w miejscu wypadku.Poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego . Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

bn