Wielki Tydzień i Święta Wielkanocne to czas z , którym w szczególny sposób związani są strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych i  Państwowych Straży Pożarnych. W Wielki Piątek i w Wielką Sobotę strażacy pełnią  straż honorową przy Grobie Pańskim .W Wielką Sobotę przygotowują również ceremonię ognia podczas Liturgii Wigilii Paschalnej. W Wielką Niedzielę wraz z Pocztami Sztandarowymi uczestniczą we Mszy Świętej i Procesji Rezurekcyjnej . W imieniu Zarządu Ochotniczej  Straży Pożarnej w Niebylcu serdecznie zapraszam druhny i druhów do uczestnictwa w uroczystościach. W Niedzielę Wielkanocną po zakończeniu Mszy Świętej Rezurekcyjnej  zapraszam druhny i druhów Osp Niebylec na uroczyste śniadanie przy stole Wielkanocnym  , które odbędzie się w świetlicy OSP w budynku GOK w Niebylcu.

Serdecznie zapraszam.

Prezes jednostki druh Rafał Kołodziej.