W dniu 27 kwietnia 2019 roku na krajowej DK 19 w  miejscowości  Małówka w Gminie Niebylec na Podkarpaciu doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Opel Zafira ,  wykonując manewr lewoskrętu został uderzony z tyłu przez samochód osobowy BMW. Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe. Na miejsce pierwszy  przybył zastęp KSRG OSP Niebylec po czym dołączył PSP Strzyżów. Po rozpoznaniu strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wprowadzili ruch wahadłowy . W wyniku uderzenia ucierpiała jedna osoba . Była to kobieta pasażerka BMW. Poszkodowana skarżyła się na ból kręgosłupa i prawej ręki.Ratownicy z Niebylca natychmiast przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej i wsparcia psychicznego. Założono poszkodowanej  kołnierz ortopedyczny i umieszczono  na desce ratowniczej obserwując jej stan przytomności po czym przekazano poszkodowaną ZRM ze Strzyżowa.  Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.