W dniu 11 lutego 2019 roku Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Niebylcu otrzymała zgłoszenie iż w miejscowości Połomia w gminie Niebylec na podkarpaciu  może nastąpić próba popełnienia samobójstwa. Strażacy z Niebylca niezwłocznie udali się do miejsca zdarzenia. Po przybyciu na miejsce ratownicy niezwłocznie podjęli działania prewencyjne . Przeprowadzili wywiad środowiskowy. Zlokalizowali miejsce zdarzenia i dotarli do osoby , która podobno miała popełnić samobójstwo.Na szczęście nie doszło do desperacyjnego czynu.Strażacy udzielili osobie wsparcia psychicznego i przekazali sprawę w ręce Policji. W akcji brały udział służby ratownicze : OSP Niebylec , PSP Strzyżów , Zespół Ratownictwa Medycznego Strzyżów , Policja.