1

 

Pan Marek Gajewski to 61-letni mieszkaniec Niebylca. Wiódł  szczęśliwe życie – pracował, udzielał się społecznie jako strażak ochotnik. Niestety choroba odwróciła jego życie o 180 stopni. Zachorował na cukrzycę, przebył zawał. Konsekwencją tych chorób  była utrata nogi, przez co musiał zrezygnować z pracy. Na co dzień pomaga mu żona, która również zrezygnowała z pracy, aby opiekować się swoimi chorymi rodzicami, a teraz również mężem. Mimo przeciwności losu, rodzina walczy o lepsze jutro.  Pani Alicja jest bardzo zaradna i doskonale radzi sobie w opiece nad swoją rodziną i utrzymaniem domu. Chcemy pomóc wrócić Panu Markowi do dawnej sprawności, dać mu szansę na nowe życie, dlatego też prosimy o wsparcie przy zbiórce na protezę nogi.

Razem pomóżmy Panu Markowi stanąć na nogi! 

Wsparcie finansowe na zakup protezy dla Pana Marka  prosimy uiszczać na stronie internetowej pod adresem : https://pomagam.pl/nowanogamarka?fbclid=IwAR22tXk7EtZNNkP2wFWhke-PGnIS9Q7p9OMZX5qwguE9eId6J33NEE3YQRM

 Dziękujemy darczyńcom za wpłaty , które wpłynęły do tej pory na ten szlachetny cel.

W imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Niebylcu zwracam się z prośbą do Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i Państwowych Straży Pożarnych o wsparcie w tym szlachetnym celu. Wpłaty prosimy uiszczać zbiorowo od jednostki. Z góry dziękujemy.

Informacja dla strażaków z Niebylca.

Wpłaty  druhów z Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Niebylca będzie przyjmował skarbnik druh Bartosz Kasprzyk w dniu 3 grudnia 2018 roku ( poniedziałek ) w świetlicy OSP  w godzinach od 17:oo do 18 :oo.