W piątek 20 lipca 2018 roku w godzinach wieczornych doszło do wypadku w miejscowości Jawornik Niebylecki na podkarpaciu. W lesie przewrócił się ciągnik rolniczy.Na miejsce wezwano służby ratownicze JRG Strzyżów, Ochotniczą Straż Pożarną w JawornikuKSRG OSP Niebylec , Zespół Ratownictwa Medycznego w Strzyżowie. Ze względu na trudne , górzyste usytuowanie terenu strażakom nie udało się dojechać na miejsce samochodami. Część odcinka drogi musieli pokonać pieszo.Do akcji ratowniczej wezwano eurocopter z LPR w Sanoku.Poszkodowanym w wypadku był kierowca ciągnika mieszkaniec Konieczkowej.Mimo usilnych starań ratownikom nie udało się przywrócić czynności życiowych poszkodowanemu.Okoliczności wypadku ustala Policja i Prokuratura.

cf