W najbliższą niedzielę 8 lipca 2018 roku odbędą się  zawody w sportach pożarniczych jednostek OSP  Gminy Niebylec  .Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14.00.Miejscem sportowej rywalizacji strażaków-ochotników będzie stadion sportowy w Połomi . Strażacy zrzeszeni w ramach Ochotniczych Straży Pożarnych rozegrają trzy konkurencje : musztra, bieg sztafetowy i ćwiczenie bojowe. Na tej podstawie zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy. Zwycięzcy będą mieli  możliwość reprezentowania Gminy Niebylec w późniejszym czasie na zawodach wyższego szczebla. Pragnę poinformować państwa iż jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Niebylcu będą reprezentowały dwie drużyny MDP OSP chłopców i w grupie A męska drużyna OSP. Zapraszamy.

v