Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP  w Niebylcu zaprasza wszystkich pasjonatów straży pożarnych do wspólnego kibicowania na Gminnych  zawodach sportowo-pożarniczych jednostek OSP, które odbędą się w najbliższą niedzielę 20 sierpnia .Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14.00.Miejscem sportowej rywalizacji strażaków-ochotników będzie stadion sportowy w Połomi w gminie Niebylec. Strażacy zrzeszeni w ramach Ochotniczych Straży Pożarnych rozegrają trzy konkurencje : musztra, bieg sztafetowy i ćwiczenie bojowe. Na tej podstawie zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy. Zwycięzcy będą mieli  możliwość reprezentowania Gminy Niebylec w późniejszym czasie na zawodach wyższego szczebla. Pragnę poinformować państwa iż jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Niebylcu będą reprezentowały dwie drużyny MDP OSP chłopców i w grupie A męska drużyna OSP. Zapraszamy.

v