Po nocnych działaniach podczas pożaru kotłowni zastęp GCBA Man z OSP Niebylec został ponownie zadysponowany o godz. 10.16 do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu strażackiego GCBA Man z JRG Strzyżów w Konieczkowej. Zastęp ze Strzyżowa jechał do zdarzenia w Konieczkowej, gdzie działania prowadzili już strażacy z tej miejscowości. Nawierzchnia w tym dniu była wybitnie śliska i niestety w okolicach remizy strzyżowski Man zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. Do pomocy strażakom zadysponowano dodatkowo zastęp GBA z JRG Strzyżów oraz GCBA z OSP Niebylec a w późniejszym czasie SLRr, SLBus+P1 z JRG Strzyżów oraz SCRd Z JRG Krosno. Lekko ranni zostali dwaj strażacy, którym pomocy udzielił ZRM z Krosna. OSP Niebylec zabezpieczał miejsce zdarzenia do godz. 17:00. Zastęp wyjechał w składzie: Wacław Krupa, Robert Haduch, Bartosz Kasprzyk, Leszek Lutak , Lucjan Bliźniak, Sławomir Bliźniak, Piotr Ziobro

 

 

PrzechwytywaniePrzechwytywanie Przechwytywanie