Zastęp GCBA Man został zadysponowany do zdarzenia drogowego na granicy Niebylca i Małówki przy sklepie Maramax z udziałem 3-ch samochodów osobowych oraz osobowego busa firmy Marcel. Ze względu na ilość pojazdów oraz bus na miejsce zadysponowane zostały również zastępy SLRT OSP Jawornik oraz GCBA Renault Kerex i GBA Mercedes Unimog z JRG Strzyżów, jak również zespół ratownictwa medycznego ze Strzyżowa i policja. Na miejscu okazało się, że na szczęści pomimo 2-ch znacznie rozbitych samochodów nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń. Działania druhów z OSP Niebylec polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięciu elementów pojazdów biorących udział w kolizji. Początkowa ocena sytuacji i rozpoznanie były utrudnione ze względu na oddalenie od siebie pojazdów biorących udział w zdarzeniu oraz pojazdów osób postronnych. Chwilowo zorganizowany został ruch wahadłowy przez OSP Jawornik, ale po decyzji KDR z JRG Strzyżów na miejscu pozostał OSP Niebylec i utrzymał wprowadzoną wcześniej organizację ruchu. Po usunięciu rozbitych samochodów z jedni strażacy powrócili do remizy. Zastęp w tym dniu działa w składzie: Piotr Ziobro – dowódca, Wacław Krupa – kierowca, Bartosz Kasprzyk, Sławomir Bliźniak, Mariusz Pankiewicz oraz Mirosław Lenart.