Po północy strażacy z Niebylca zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego w Baryczce. Po dojeździe na miejsce z powodu silnego zadymienia 2 roty rozpoczęły działania w aparatach ochrony dróg oddechowy. Jedna rota rozpoczęła gaszenie źródła ognia w kotłowni budynku, natomiast druga dokonała rozpoznania i przewietrzenia pozostałych pomieszczeń w budynku. Osoby zamieszkałe w budynku opuściły go przed przybyciem strażaków dzięki mieszkającemu w sąsiedztwie członkowi rodziny, jeden z mieszkańców został przekazany przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego ze Strzyżowa. Na miejscu działania prowadziły również zastępy GBA Star 266 i SLRT Ford z OSP Baryczka oraz GBA Mercedes Unimog oraz GCBA Man z JRG Strzyżów. Zastęp OSP Niebylec działał w składzie: Wacław Krupa – dowódca, Lucjan Bliźniak kierowca oraz Piotr Ziobro, Bartosz Kasprzyk, Sławomir Bliźniak, Robert Haduch, Mariusz Pankiewicz i Mirosław Lenart

800x600mAUTOcWHITE (3)_112