Na pierwszym planie poczet sztandarowy OSP Niebylec (od lewej Andrzej kowalski, Józef Sołtys oraz Stanisław Wesołowski)

Już jutro tj. 24 września 2016 przy budynku GOK w Niebylcu odbędzie się uroczystość 110-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Niebylcu. Uroczystość rozpocznie się o 13:30 od zbiórki pocztów sztandarowych przy remizie OSP w Niebylcu oraz przemarszem do kościoła. Uroczysta msza święta odprawiona zostanie o godz. 14:00. Dalsza część uroczystości rozpocznie się około 15:00, na której złożony zostanie meldunek dowódcy uroczystości, nastąpi podniesienie flagi państwowej na maszt, powitanie gości, wystąpienie prezesa zarządu OSP, dekoracja odznaczeniami i medalami zasłużonych strażaków oraz wystąpienia zaproszonych gości.