2016-04-14Do dość osobliwego zdarzenia 14 kwietnia 2016 udał się zastęp GCBA Man około godz. 13:45 na drodze krajowej nr 19 w Połomi. Samochód osobowy marki opel astra wpadając w poślizg uderzył w tył renault thalia i następnie odbił się w kierunku przeciwnym, przekręcił się na dach i w końcu spadł na koła. Kierowcy opla astry druhowie z Niebylca udzielili pierwszej pomocy przedmedyczne, unieruchomili na desce i przekazali ZRM ze Strzyżowa. 5- pięciu mężczyzn podróżujących renault nie doznało obrażeń. Na miejsce dojechał również zastęp JRG Strzyżów oraz policja. Ostatecznie na miejscu pozostała OSP Niebylec organizując ruch wahadłowy oraz policja dokonująca oględzin miejsca zdarzenia. Do zdarzenia wyjechał zastęp w składzie: Wacław Krupa – kierowca, Mirosław Lenart – dowódca oraz ratownicy Leszek Lutak, Paweł Noster oraz Mariusz Pankiewicz.