2015-02-25Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oddział terenowy w Rzeszowie przychylając się do prośby strażaków z OSP Niebylec przekazała nieodpłatnie na rzecz jednostki torbę z zestawem pierwszej pomocy przedmedycznej. 25 lutego 2015 r. Wiesław Lada dyrektor oddziału regionalnego KRUS w Rzeszowie wraz z Renatą Banaś kierownik placówki terenowej KRUS w Strzyżowie dokonali przekazania wspomnianej torby medycznej w remizie OSP Niebylec. Podczas wręczenia zestawu obecni byli również Zbigniew Korab wójt gminy Niebylec oraz Józef Dzindzio radny Rady Powiatu Strzyżowskiego. Zestaw odebrał dh Wacław Krupa – prezes OSP, dh Stanisław Knaś – sekretarz oraz ratownicy Paweł Wcisło i Mirosław Lenart. OT KRUS w Rzeszowie wsparł w ten sposób w kolejnych latach wiele jednostek z terenu województwa podkarpackiego, cieszy również fakt docenienia działalności ratowniczej OSP Niebylec.