Ponow2014-01-18nie w tym miesiącu ze względu na dużą akcję ratowniczo-gaśniczą zastęp GCBA Man z Niebylca został przegrupowany do Komendy Powiatowej PSP w Strzyżowie. Stało się tak po alarmie przed godz. 5:00 w niedzielę 18 stycznia 2015 r. W tym czasie 9 zastępów straży zmagało się z pożarem stodoły w miejscowości Godowa. Na miejscu była również policja, pogotowie energetycznie oraz zespół ratownictwa medycznego ze Strzyżowa (niektóre źródła podają informację o jednej osobie poszkodowanej). Zadaniem OSP Niebylec było przejęcie zabezpieczenia rejonu działań JRG Strzyżów do czasu uzupełnienia sił i środków zdolnych do reagowania na mogące się pojawić zagrożenia. Zastęp OSP Niebylec wyruszył w składzie: Wacław Krupa – dowódca, Lucjan Bliźniak – kierowca, Piotr Ziobro, Leszek Lutak, Bartosz Kasprzyk oraz Mirosław Lenart.

Zdjęcie przedstawiające miejsce akcji w Godowej pochodzi z serwisu osp.com.pl – OSP KSRG Kalembina.