2015-01-1414 stycznia przed godz. 10 syrena OSP Niebylec odezwała się po raz drugi w tym tygodniu, tym razem zanosiło się na karambol na DK19 w Połomi – pierwsze informacje o zdarzeniu drogowym z udziałem 4-ch pojazdów nie były zbyt optymistyczne. Faktycznie po przyjeździe na miejsce zdarzenia najprawdopodobniej samochód ciężarowy uderzył w tył osobowego forda, ten otarł się o dostawczego kurierskiego busa, a następnie o osobowego opla. Zastęp GCBA Man z Niebylca przystąpił do działań mając jednak już ułatwione zadanie ze względu na obecność zespołu ratownictwa medycznego ze Strzyżowa, który zajmował się już jednym z kierowców jak również zastęp SLRT Iveco z JRG Strzyżów i policjantów. Wspólnymi siłami dokonano zabezpieczenia miejsca zdarzenia po czym druhowie z Niebylca zajęli się organizacją ruchu wahadłowego. Na miejsce dojechał dodatkowo zastęp GCBA Man z JRG. Jako, że kierowca nie odniósł poważnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji po około godzinnym ogarnięciu miejsca zdarzenia zostaliśmy odesłani do remizy. Do zdarzenia z OSP Niebylec wyjechali: Wacław Krupa – kierowca, Mirosław Lenart, Piotr Błądziński oraz Leszek Lutak.