2014-07-17Około godz.11:08 17 lipca 2014 (czwartek) zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Małówce. Do zdarzenie wyjechał GCBA Man. Na miejscu okazało się, że w rowie niedaleko sklepu Marmax leży ford mondeo, który z nieznanych przyczyn wjechał do rowu i uderzył w przepust. W uszkodzonym fordzie wystrzeliła poduszka powietrzna od strony kierowcy. Kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach, wstępnie też stwierdziliśmy jedynie drobne otarcia jednak założony został mu kołnierz. Dokonaliśmy zabezpieczenia miejsca zdarzenie oraz odłączenia akumulatora w samochodzie. Po chwili dojechała policja oraz JRG Strzyżów LSRT Iveco, następnie pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który zabrał do karetki kierowcę jednak nie wymagał on hospitalizacji i po chwili opuścił ambulans. Samochód został wyciągnięty z rowu i odholowany na parking przy sklepie Marmax. Zostały również zneutralizowane płyny eksploatacyjne wyciekające z samochodu. Do remizy powróciliśmy około godz. 12:10. W akcji udział wzięli Wacław Krupa, Leszek Lutak oraz Mirosław Lenart