Potrącenie rowerzysty przy Marmaxie w Małówce - 18 czerwca 2014 r.Do niezwykle groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem autobusu Autosan oraz rowerzysty doszło na granicy miejscowości Małówka oraz Niebylec w sąsiedztwie marketu Marmax. W środę 18 czerwca około godz. 13:50 zastęp OSP Niebylec wyruszył swoim GCBA Man (kierowca Lucjan Bliźniak) do incydentu drogowego, w którym doszło do potrącenia rowerzysty – starszego mieszkańca gm. Niebylec przez kierującego autobusem marki Autosan. Po przybyciu na miejsce strażacy z Niebylca po raz kolejny zastali przejeżdżający przypadkowo zespół karetki oraz również przypadkowo przejeżdżający radiowóz z policjantami. Znacznie ułatwiło to działania, gdyż zastęp GCBA dowodzony przez Wacława Krupę zajął się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz szybko zorganizował ruch wahadłowy na bardzo ruchliwym o tej porze fragmencie drogi krajowej nr 9. Po chwili na miejsce dotarł radiowóz policyjny z Czudca, zespół ratownictwa medycznego ze Strzyżowa oraz zastęp JRG ze Strzyżowa ratowniczym Iveco. Poszkodowany rowerzysta został przewieziony karetką do szpitala powiatowego w Strzyżowie, na miejsce przybyli natomiast technicy policyjni, którzy rozpoczęli czynności wyjaśniające przyczyny wypadku. Do godz. 15:45 druhowie Kazimierz Dziki oraz Mirosław Lenart kierowali ruchem w miejscu zdarzenia – zastęp powrócił do remizy 10 minut później.