Dzień Dziecka w StrzyżowieDelegacja strażaków z Niebylca 1 czerwca 2014 r. wzięła udział w prezentacji samochodów strażaków zorganizowanej w Strzyżowie z okazji Dnia Dziecka. W ramach prezentacji do Strzyżowa przybyły najciekawsze samochody ratowniczo-gaśnicze z terenu powiatu strzyżowskiego. W OSP Niebylec wyjechał LSRT Ford Transit z dwoma druhami – Leszkiem Lutakiem oraz Mariuszem Pankiewiczem., niestety GCBA Man, który również miał początkowo udział w pokazie po nocnej akcji związanej z pożarem w Niebylcu musiał pozostać w remizie. Oprócz naszych strażaków z gminy Niebylec wyjechali nasi koledzy z OSP Gwoźnica Górna (SLRr ARO 245), OSP Konieczkowa (GLBA Iveco Turbo Daily 4×4), OSP Jawornik (SLRt Renault Master III 125 dCi) oraz OSP Gwoździanka (GBA 3/16 Renault S110-170 4×4) – w sumie około 26 samochodów strażackich. Samochody zostały zaprezentowane początkowo na stadionie sportowym w Strzyżowie, następnie wzięły udział w „defiladzie” wokół strzyżowskiego rynku.

Nagranie: OSP Strzyżów – http://ospstrzyzow.wordpress.com/2014/06/01/dzien-dziecka/