6 maja 2014 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 9 i drogi powiatowej relacji Niebylec – Gwoździanka – Żarnowa doszło do drobnej kolizji drogowej z udziałem 2-ch samochodów osobowych. W incydencie kierujący oplem astrą najechał na samochód marki bmw – obydwaj kierowcy to mieszkańcy gminy Niebylec. Około 14 zostaliśmy zadysponowani do powyższego zdarzenia – po dojeździe na miejsce była już policja oraz zespół ratownictwa medycznego, zajęliśmy się zatem zgodnie z poleceniem policjantów zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. Po chwili na miejsce dojechał zastęp JRG Strzyżów. W tym momencie zostaliśmy przez dowódcę z PSP odwołani z miejsca zdarzenia. Dokładne przyczyny zdarzenia nie są znane, w momencie opuszczenia miejsca zdarzenia przez strażaków OSP Niebylec trwały czynności wyjaśniające prowadzone przez policjantów, jeden z uczestników kolizji doznał niegroźnych obrażeń. Do zdarzenia wyjechaliśmy w składzie: Wacław Krupa, Leszek Lutak, Mirosław Lenart oraz Leszek Jasiński.