We wtorek 3 stycznia 2012 roku grupa ratownictwa technicznego OSP w Niebylcu została wezwana do miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim gdzie około godziny 4 po południu doszło do wypadku drogowego na krajowej dziewiątce. W niedozwolonym miejscu kierowca samochodu Ford Escord podjął próbę wyprzedzania innego pojazdu wskutek czego zderzył się z prawidłowo jadącym z przeciwka samochodem dostawczym firmy kurierskiej UPS marki Volkswagen . Na wskutek uderzenia kierowca Volkswagena stracił panowanie nad pojazdem taranując dwa następne samochody marki Volvo oraz Volkswagen Passat.Natychmiast ruch został zatrzymany wskutek czego utworzyły się kilku kilometrowe korki. Na szczęście nie było ofiar ze skutkiem śmiertelnym. Jedynie kierowca busa doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.Po przeprowadzeniu czynności formalnych przez techników z grupy dochodzeniowej policji za pomocą sprzętu technicznego wraki samochodów zostały usunięte z jezdni. Około godziny 7 wieczorem krajowa dziewiątka została otwarta i ruch został wznowiony.